درباره ما

شرکت تجارت الکترونیک هوشمند همپای اصالت به شماره ثبت 551380 بستری امن برای خرید، فروش و مزایده آنلاین اقلام مجموعه داری و آنتیک می‌باشد.
این شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی استان تهران می باشد.
"اصالت" وبسایت تخصصی خرید و فروش اقلام قدیمی و کلکسیونی است و این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده و به صورت آنلاین محصولات خود را به روشهای مختلف بفروش برسانید. هدف اصالت همگانی کردن تجارت الکترونیک در کشور می‌باشد.
این موضوع برای اشخاص و یا فروشگاه های کوچکی که به دنبال فروش آنلاین با حفظ هویت و مشخصه های اصلی خود می‌باشند می تواند کاربرد بیشتری داشته باشد. این افراد و یا فروشگاه ها می‌توانند آمار خریداران خود را به صورت کامل کنترل کنند. از سویی دیگر خریداران می‌توانند در یک بستر امن به انتخاب اجناس مورد علاقه و در نتیجه تکمیل مجموعه خود بپردازند.
امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران با استفاده از پست پیشتاز امکان پذیر می‌باشد. بدین ترتیب که فروشنده‌ها پس از اطلاع از فروش کالا، خودشان نسبت به ارسال کالا اقدام نموده و کالا را برای خریدار ارسال می‌نمایند. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های پستی متعدد و معتبر در ایران فعالیت ‌می‌کنند که با یک تلفن کالا را از محل فروشنده تحویل گرفته و برای خریدار ارسال می‌نمایند.

خط مشی

  • استراتژی ما در سایت اصالت، آماده سازی نرم افزار، افزایش فروش برای فروشندگان، ایجاد بازار فروش و در نهایت به عنوان حامی خریدار در یک بستر امن، تعیین گردیده است. ما معتقدیم که هر فردی می‌تواند از سایت اصالت با توجه به نیاز خود سود ببرد.

نشانی

  • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، ارمغان شرقی، پلاک ۳۹، واحد۷
  • تلفن تماس: ۲۲۰۴۰۱۰۰-۰۲۱
کروکی شرکت اصالت
* * *
  • سامانه زرسود نگارش 1.4.1